• Sipariş Takibi
  • 0
()

 

 

 

Hikayemiz yıllar önce, tüm dünya çocuklarının mutluluklarının bir parçası olmak hedefiyle, özen ve hassasiyetle küçücük bir fabrikada hazırlanarak başlayan bu lezzetli yolculuğumuzun hikayesi, bugün sürekli kendi kendimize sorduğumuz "neden şekerlerimiz çocuklarla birlikte yetişkinleri de mutlu etmesin ki?" sorusu üzerine Şeker Şef dünyaya gözlerini açtı.

Şeker üretimi alanında çeşitli tecrübeler edindiğimiz 10 yılda, dünyanın dört bir tarafını gezerek sizler ve sevdikleriniz için en lezzetli, en güvenilir ve en iyi şeker formüllerini hassasiyetle hazırladık. Mağazamızdaki tüm şekerlerimizi, sevdiklerinize özel olarak sevgiyle tasarladık. Onları sevdiklerinizin mutluluğu için harika bir hediye, sizler içinse vazgeçemeyeceğiniz butik atıştırmalar haline getirdik.

Gelişen dünyada Şeker Şef olarak, insanların hızlı, kişiye özel, farklı ve ilginç onlarca lezzetli, hediyelik şeker buket tasarımlarını birbirlerine güven ve sevgiyle gönderebilecekleri ve ayrıca yerken de sevdikleriyle eğlenecekleri gelişen çözümler sağlamayı hedefliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Hediye göndermenin en şeker yolu mottosuyla çıktığımız bu yolda, umarız en az bizim en şeker tasarımlarımızı hazırlarken yaşadığımız mutluluk kadar sizlerde şekerlerimizi tadarken mutlu olursunuz.

Sevgiyle